Yarışma Hakkında;

Yurtbay Seramik’in Yapı-Endüstri Merkezi işbirliğiyle düzenlediği “4. Zeki Yurtbay Tasarım Ödülleri”ne başvurular devam ediyor. Genç tasarımcılar bu yıl “Kaos ve Düzen”den ilham alıyor. Evrende, doğada olup biten her şey adeta bu ikili üzerine kurulu. Biri olmadan diğeri var olamıyor. İkisinin ilişkisi evrensel bir düzeni, uyumu ve dengeyi ifade ediyor. Katılımcılardan kaos ve düzen birlikteliğinden, bu zıtlığın yarattığı uyumdan ilham alan tasarımları paylaşmaları bekleniyor.

Yarışmada birinciye 10.000 TL, ikinciye 7.500 TL, üçüncüye ise 5.000 TL para ödülü verilecek. Üç eşdeğer mansiyon ödülü ise 1.000 TL olacak. Yarışmanın birincisine Unicera 2017 Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda Yurtbay Seramik Standı’nda tasarımının üretilerek sergilenmesi imkânı sağlanacak.

Toplam 6 tasarımcı veya ekibin ödüllendirileceği “4. Zeki Yurtbay Tasarım Ödülleri”ne başvurular, 21 Kasım 2016 tarihine kadar kabul edilecek. Ödüle hak kazananlar 6 Aralık 2016 tarihinde yarışmanın web sitesiwww.dogadansanatasentasarla.com da açıklanacak. Yarışmanın ödül töreni, Yurtbay Seramik’in bayi toplantısında gerçekleştirilecek; kazananların ulaşım ve konaklama masrafları Yurtbay Seramik tarafından karşılanacak. ‘’4. Zeki Yurtbay Tasarım Ödülleri”ne ilişkin tüm bilgilere, katılım şartları ve başvuru formunawww.dogadansanatasentasarla.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER